baner Firmowy-  Womax mycie kostki brukowej Poznań, cennik usług dekarskich, dekarz Poznań, położenie papy termozgrzewalnej cena, blog dachy Poznań

NAPRAWIMY DLA CIEBIE TWÓJ DACH

Działamy na terenie Poznania i okolic

Kanał firmowy Womax na Youtube
Womax usługi dekarskie na Facebooku

   Mycie dachu pozornie wydaje się być czynnością prostą i szybką, z którą jest w stanie poradzić sobie każdy z Nas. W rzeczywistości mech oraz porosty w kontakcie z wodą powodują, że na dachu robi się bardzo ślisko i łatwo może dojść do wypadku. Firma świadcząca specjalistyczne usługi mycia dachu, posiada niezbędną wiedzę oraz zabezpieczenia pozwalające wykonać pracę bezpiecznie i dokładnie usunąć mech i porosty z Naszego dachu.

 

Mycie dachów Poznań - usługi dekarskie w przedsiębiorstwach i domach prywatnych

 

   Wyspecjalizowane firmy dekarskie oferują wysokiej jakości usługi czyszczenia dachów na dowolnej wysokości oraz kącie nachylenia połaci dachu. Fachowcy są w stanie wyczyścić dach o różnym kształcie i powierzchni (nawet bardzo dużej). Zlecone pracę wykonują rzetelnie w o wiele krótszym czasie, niż ten ,w którym  zrobił byś to sam. Firma dekarska oczyści dach w trudno dostępnych miejscach, nie powodując uszkodzeń dachówki.

 

Firma dekarska, mycie dachów Poznań - dlaczego warto ?

 

   Czysty dach stanowi nie tylko wizytówkę domu lub firmy, ale także sprawia, że dach odzyskuje dawny blask i wygląda jak nowy. O stan dachu należy dbać regularnie, ponieważ zmiany atmosferyczne i zanieczyszczenia powietrza sprawią, że dachówki zmienią się w idealne podłoże dla mchu i porostów. Mech utrudnia swobodne spływanie wody deszczowej, co wpływa negatywnie na dachówkę i całą konstrukcję dachu. Aby zapobiec tym negatywnym zmianą możemy zastosować miedzianą taśmę kalenicową Moosfree lub regularnie myć dach. Usługę mycia dachów Poznań można zlecać systematycznie dbając przy tym o kondycję naszego dachu.

 

Jak znaleźć dobrą firmę dekarską do mycia dachu?

 

   Nadal zastanawiasz się nad zatrudnieniem fachowców do mycie domu lub firmy? Skontaktuj się z Nami! Pomożemy Tobie sprawić by Twój dach odzyskał dawny blask. Firma dekarska Womax Tomasz Woś to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Działamy na terenie Poznania i okolic.

 

 

 

 

Mycie dachów Poznań - specjalistyczna firma czy samodzielne mycie

20 lipca 2020
Mycie dachów Poznań, firma dekarska Poznań

Womax Tomasz Woś

62-081 Przeźmierowo

ul.Czereśniowa 21

tel. 503 039 821