baner Firmowy-  Womax dekarstwo Poznań, cennik usług dekarskich, dekarz Poznań, położenie papy termozgrzewalnej cena, blog dachy Poznań

NAPRAWIMY DLA CIEBIE TWÓJ DACH

Działamy na terenie Poznania i okolic

Kanał firmowy Womax na Youtube
Womax usługi dekarskie na Facebooku

Mycie dachów Poznań i okolice

 Nasza Firma zajmuje się profesjonalnym myciem dachów z wykorzystaniem dostępu linowego.  Sprawnie usuniemy z Twojego dachu mech i porosty, zabrudzenia wynikające z np ruchu ulicznego. W cenie usługi wyczyścimy rynny i udrożnimy rury spustowe. Jesteśmy firmą dekarską z wieloletnim doświadczeniem więc w razie potrzeby usuniemy drobne usterki (np. pęknięta dachówka, nieszczelna rynna, uszczelnienie komina itd). Cena mycia jednego metra kwadratowego dachu już od 7 zł/m2.

Mycie dachów Poznań - o czym należy pamiętać ?

 

  Do czyszczenia pokrycia dachowego i wyłącznie sprawdzonych płynów, które neutralizują glony i porosty, a przy tym są bezpieczne dla Twojego dachu. Należy zwrócić szczególna uwagę na to by myć dach pod odpowiednim ciśnieniem aby nie uszkodzić pokrycia dachowego. Bardzo ważna jest również umiejętność poruszania się po dachu, szczególnie na tak wrażliwych pokryciach jak np. dachówka cementowa. Brak kompetencji dekarza może doprowadzić do znacznych szkód oraz poważnego rozszczelnienia pokrycia dachowego, dlatego bardzo ważne jest korzystanie z firm z odpowiednim doświadczeniem . Nasz firma posiada własny sprzęt oraz rusztowania, wykwalifikowaną i odpowiednio przeszkolona kadrę co ma znaczny wpływ na ostateczną wycenę oraz jakość wykonania usługi na  Państwa dachu.

 

  

 

Mycie dachów Poznań, czyszczenie dachu
Mycie dachów Poznań

  Używamy środków o działaniu grzybo i glonobójczym Biowash Cleaner, który zabezpiecza pokrycia dachowe, ściany z cegły, elewacje, w tym systemy ociepleń, tynków, betonu, powierzchni z kamienia, kostki brukowej itp. Środek stosowany zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, działa przeciwko bakteriom, grzybom, drożdżom  oraz algom.
  Kolejnym bardzo istotnym środkiem w Naszej pracy jest impregnat Hydroblock. Stosuje się go do impregnacji dachówki, cegieł oraz powierzchni mineralnych. Zapobiega zaciekaniu wody przy kominach, chroni przed negatywnym wpływem warunków pogodowych (wzrostem mchu i alg) oraz zapobiega przebarwieniom na zielono i czarno. Hydroblock pozwala uzyskać powłokę uniemożliwiającą osiadanie brudu. Trwałość takiej powłoki to co najmniej 10 lat.

Mycie dachów Poznań - jakich preparatów używamy w Naszej pracy?

Zapraszamy do skorzystania z Naszych Usług

Cennik mycia dachów Poznań

 

Podane ceny są cenami szacunkowymi i nie stanowią oferty handlowej firmy Womax Tomasz Woś. W celu uzyskania precyzyjnej wyceny nalezy umówić się na pomiary i oględziny dachu. Szczegółowych informacji udzielamy pod nr 503 039 821

Womax Tomasz Woś

62-081 Przeźmierowo

ul.Czereśniowa 21

tel. 503 039 821