baner Firmowy-  Womax mycie kostki brukowej Poznań, cennik usług dekarskich, dekarz Poznań, położenie papy termozgrzewalnej cena, blog dachy Poznań

NAPRAWIMY DLA CIEBIE TWÓJ DACH

Działamy na terenie Poznania i okolic

Kanał firmowy Womax na Youtube
Womax usługi dekarskie na Facebooku

Inteligentne rozwiązanie na utrzymanie dachu w dobrym stanie

taśma moosfree
Moosfree logo

 Jak taśma Moosfree czyści Twój dach

Własnie na dachu upływający czas pozostawia po sobie najbardziej widoczne ślady. Zmiany atmosferyczne i zanieczyszczenia powietrza sprawiają, że dachówki zamieniają się czasem w idealne podłoże dla mchu i porostów. Jest to proces powolny, lecz jego szkodliwość jest bezdyskusyjna. Mikroskopijne ukorzenienie powoduje powstanie rys zmniejszających skuteczność pokrycia dachu oraz obniża jego walory estetyczne. Mech utrudnia swobodne spływanie wody deszczowej, co wpływa negatywnie na dachówkę i całą konstrukcję dachu. Proces ten może zostać zatrzymany na całej powierzchni dachu dzięki taśmie   MoosFree , bez wpływu na estetykę budynku. Dzięki taśmie zapobiegamy ryzyku kosztochłonnych napraw dachu i jego konstrukcji.

Moosfree - dach zabezpieczony taśmą

Głównym atrybutem tej samoklejącej, wykonanej w nowoczesnej technologii, taśmy jest wielowarstwowy materiał - tkany z bardzo dużej ilości drutów miedzianych oraz warstwa wodochłonna akumulująca czasowo wodę deszczową (w celu przedłużenia czasu kontrolowanej korozji miedzi).Miedź powoduje powstawanie jonów, które zapobiegają pojawieniu się nowych oraz niszczą powstałe już mchy, algi, grzyby i mikroporosty.

 

Jest to proces naturalny, a tym samym ekologiczny, który przy każdym opadzie atmosferycznym zabezpieczy i będzie chronił, Państwa dach przez co najmniej 50 lat. Moosfree oczyszcza już porośnięte powierzchnie dachowe, zaś dachy nowe solidnie zabezpiecza przed tym procesem.

Moosfree - jak zbudowana jest taśma

W jaki sposób taśma Moosfree czyści dach ?

Womax Tomasz Woś

62-081 Przeźmierowo

ul.Czereśniowa 21

tel. 503 039 821