baner Firmowy-  Womax mycie kostki brukowej Poznań, cennik usług dekarskich, dekarz Poznań, położenie papy termozgrzewalnej cena, blog dachy Poznań

NAPRAWIMY DLA CIEBIE TWÓJ DACH

Działamy na terenie Poznania i okolic

Kanał firmowy Womax na Youtube
Womax usługi dekarskie na Facebooku

 

  Dokładne mycie dachu lub biura jest bardzo ważne. Należy jednak zastanowić się, jak utrzymać dach w dobrej kondycji oraz jak zapobiec pojawianiu się na nim nowych mchów i porostów. Jedną ze skutecznych metod walki z mchem jest montaż miedzianej taśmy kalenicowej MoosFree, która w inteligentny sposób usuwa mech i porosty na dachu. Jest to rozwiązanie stosunkowo drogie, ale też niezwykle trwałe i skuteczne. Drugim, a zarazem alternatywnym sposobem walki z mchem i porostami na dachu jest impregnacja powierzchni dachu preparatami silikonowymi.

 

Zabezpieczenie dachu przed mchem - taśma MoosFree

 

  Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na zabezpieczenie dachu przed mchem, porostami, glonami jest montaż na kalenicy dachu miedzianej taśmy  MoosFree. Dzięki zastosowaniu taśmy usuniemy mech i porosty zapobiegając ryzyku kosztownych napraw dachu i jego konstrukcji. W jaki sposób działa taśma MoosFree?  Miedź w kontakcie z wodą deszczową wytwarza jony, które w naturalny sposób zapobiegają powstawaniu nowych mchów, alg  i grzybów. Jest to rozwiązanie które przy każdym opadzie atmosferycznym będzie chroniło Państwa dach przez co najmniej 50 lat.

 

Zabezpieczenie dachu przed mchem - Hydroblock WB

 

   Hydroblock WB to wodny środek impregnujący, który tworzy wodoodporna powierzchnię. Dzięki użyciu nanotechnologii środek pokrywa i chroni powierzchnie mineralne, ogranicz wzrost mchu, glonów i porostów, a także zapobiega przebarwieniom i wykwitom solnym. Trwałość powłoki 10 lat.

 

Porównanie kosztów montażu taśmy MoosFree i impregnacji preparatem Hydroblock.

 

Do porówna kosztów jakie należy ponieść w obu przypadkach posłuży nam dach dwuspadowy o długości kalenicy 14 mb i powierzchni 200 m2.

 

Koszt zakupu taśmy MoosFree 115 w firmie Womax Tomasz Woś to 120 - 135 zł za jeden metr bieżący w zależności od kursu euro. Do tego należy doliczyć koszt montażu taśmy na kalenicy dachu ( w zależności od powierzchni dachu oraz czasu jaki należy poświęcić na montaż od 5 do 12 zł za jeden metr bieżący)W przypadku gdy dach jest silnie porośnięty mchem lub świeżo po montażu dachówki należy go umyć. Cena mycia dachu Poznań kształtuje się od 7 do 8,50 za jeden metr kwadratowy. Tak więc korzystając z usług dekarskich naszej firmy za usługę montażu taśmy zapłacicie Państwo maksymalnie 5376,00 netto.

 

Koszt zakupu i impregnacji dachu środkiem Hydroblock to 20 do 25 zł za jeden metr kwadratowy. W cenę usługi dekarskiej wliczone jest mycie dachu oraz impregnacja środkiem Hydroblock. Koszt wykonania to maksymalnie 5000,00 zł netto.

Wybór pozostawiam Państwa ocenie.

 

 

 

 

 

Jak zabezpieczyć dach przed mchem - MoosFree 

26 lipca 2020
MoosFree, blog dachy Poznań

Womax Tomasz Woś

62-081 Przeźmierowo

ul.Czereśniowa 21

tel. 503 039 821